home
  1. Marki samochodów
  2. OPEL
  3. ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)

Części samochodowe do: OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)

Opel Astra F Van (T92) to model stworzony przez niemieckiego Opla na potrzeby General Motors. Produkowany był w latach 1991 – 1999. Jest to jeden z wariantów pierwszej generacji Astry – Opla Astry F. Samochody te przeznaczone były na segment rynkowy C. W standardzie wyposażenia jest m.in. immobilizer, katalizator i dwie poduszki powietrzne. Doposażone wersje posiadają ABS, zamek centralny, wspomaganie kierownicy i inne podstawowe udogodnienia. Samochód w 1994 uległ lekkiemu face liftingowi, zmieniono atrapę chłodnicy, lusterka, koło kierownicy i wzór tapicerki.

W GetParts.pl posiadamy szeroki wachlarz części do Opla Astra F Van (T92). Stawiamy na produkty od sprawdzonych marek, takich jak Champion, Gates, SKF, Automega, Corteco i Bosh. Nasz asortyment zawiera pokrywy, uszczelki, części montażowe do silnika, osprzęt elektryczny, hamulce, wyposażenie wnętrza, wszelkiego rodzaju filtry, cewki zapłonowe i wiele innych artykułów. Znajdą u nas Państwo części dedykowane oraz sprawdzone, tańsze zamienniki.

GetParts.pl to nowoczesny sklep, który stawia jakość obsługi na równi z niskimi cenami i bezkompromisową jakością. Każdy klient jest dla nas ważny. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do zamówienia, nie mogą Państwo dobrać odpowiednich części, pomożemy. Dzięki czatowi i telefonowi na naszej stronie internetowej nasi specjaliści mogą pomóc podczas zakupów. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć części, która jest aktualnie potrzebna, dokonamy wszelkich starań, by coś na to zaradzić. Zamówienia realizujemy szybko, w 24 godziny wysyłamy części. Oferujemy kilka wariantów wysyłki lub odbiór osobisty w Olsztynie przy ulicy Wilczyńskiego 6c/31. W GetParts.pl wiemy jakie oczekiwania mają współcześni konsumenci.