home
  1. Marki samochodów
  2. OPEL
  3. ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)

Części samochodowe do: OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)

Opel Astra G Classic Caravan (F35) to kombi produkowane w latach 2004 – 2009 przez niemieckiego Opla podlegającego wówczas pod General Motors. Wersja Caravan miała 4288 mm długości, natomiast pojemność bagażnika wynosiła 480 l. z możliwością powiększenia do 1500 l. przy rozłożonych siedzeniach. Opel Astra G Classic Caravan od początku do końca produkcji nie uległ face liftingowi, jednak ponadczasowy design, funkcjonalność i niezawodność sprawiły, że auto było niezwykle popularne nie tylko w naszym kraju, ale również za zachodnią granicą. Dostępne jednostki napędowe to: 1.4 16V, 1.6, 1.6 16V oraz 1.7 CDTI.

W GetParts.pl mogą Państwo znaleźć liczne części do Opla Astra G Classic Caravan. Niezależnie od tego, czy będą to części do silników, filtry, hamulce, katalizatory, czujniki, elektryka, elementy wyposażenia, wszystko, czego potrzeba znajduje się w naszym sklepie. Oferujemy produkty renomowanych producentów, takich jak – Lobro, Elring, Filtron, Delphi, Jurid i wielu innych. U nas zawsze znajdziesz odpowiednią część w atrakcyjnej cenie.

GetParts.pl to nie tylko wysoka jakość i konkurencyjnie niskie ceny. Staramy się o jak najlepszy kontakt z klientem i spełnianie rosnących wymagań polskich konsumentów. Jeśli masz problem z doborem odpowiednich części, nic nie szkodzi. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Co więcej, jeśli nie znajdziesz u nas części, której akurat potrzebujesz, skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, postaramy się pomóc. Części wysyłamy w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Umożliwiamy również odbiór osobisty w Olsztynie przy ulicy Wilczyńskiego 6c/31.