home
  1. Marki samochodów
  2. OPEL
  3. ASTRA G CLASSIC sedan (T98)

Części samochodowe do: OPEL ASTRA G CLASSIC sedan (T98)

Opel Astra G Classic sedan (T98) to jeden z wariantów „klasycznej” Astry G. Produkowany był w latach 2004 – 2009 przez markę Opel podlegającą wówczas pod amerykański koncern General Motors. Opel Astra G Classic sedan był przeznaczony na segment rynkowy „C”. Model ten w standardzie posiada ABS, EBD, immobilizer, wspomaganie układu kierowniczego, oraz dwie lub cztery poduszki powietrzne. Klienci mogli jednak nabyć wersję dodatkowo wyposażoną w takie udogodnienia jak komputer pokładowy, tempomat, klimatyzacja, boczne poduszki powietrzne oraz skórzana tapicerka. Wersja sedan mogła być wyposażona wyłącznie w jeden z dwóch dostępnych silników benzynowych - 1.4 16V lub 1.6 16V.

W ofercie GetParts.pl posiadamy szeroki asortyment części do Opla Astry G Classic sedan. Można u nas znaleźć części zamienne lub dedykowane od renomowanych producentów. Stawiamy na sprawdzone marki takie jak BOSCH, Febi, SWAG, Corteco, Denso, Champion i inne. Łączymy możliwie jak najniższe ceny z bezkompromisową wydajnością i jakością. Nie ważne czy szukasz alternatorów, dmuchaw, osłon, wałów napędowych, rur, filtrów, czy też części do silnika. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na GetParts.pl.

Nie jesteśmy kolejnym, przypadkowym sklepem internetowym. Staramy się wspierać naszych klientów i zapewniać im możliwie jak najbardziej profesjonalną obsługę. Jeśli np. nie znajdą państwo danej części na naszej stronie albo mają państwo wątpliwości przy zakupie, proszę się z nami skontaktować. Dołożymy starań, by jakoś rozwiązać każdy problem. Aby uatrakcyjnić zakupy u nas, oferujemy szybką wysyłkę w najpóźniej 24 godziny od złożenia zamówienia. Dzięki temu części trafią do Państwa możliwie jak najszybciej. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.