home
  1. Marki samochodów
  2. OPEL
  3. ASTRA H CLASSIC sedan (A04)

Części samochodowe do: OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04)

Opel Astra Classic sedan (A04) był produkowany w latach 2007 – 2014. W 2006 Astra trzeciej generacji przeszła mały facelifting, model Classic sedan korzysta już z nowego designu. Projekt tego pojazdu wykonał Friedhelm Engler. Odpowiada on za koncepcje wielu „flagowych” pojazdów niemieckiego Opla. Wersja sedan dysponuje opływowym nadwoziem, które posiada wyraźnie oddzielone przedziały – silnikowy i bagażowy. Jest to nadwozie klasyczne i postrzegane jako eleganckie, ale nie dysponuje ono zbyt dużą przestrzenią ładunkową.

W GetParts.pl skupiamy się na łączeniu jakości, niskich cen i kompleksowej obsługi klienta. Staramy się skrupulatnie dobierać nasz asortyment, by zapewnić jak najlepsze doznania z użytkowania naszych części. Znajdą u nas Państwo wszystko, od kompresorów, elektryki, akumulatorów, części do silnika, po filtry, uszczelki i elementy wyposażenia wnętrza. Stawiamy na sprawdzonych, renomowanych dostawców, takich jak Nissens, NRF, Champion, Delphi, Bosch, Knecht i innych. Są u nas zarówno części oryginalne, jak i dedykowane zamienniki.

GetParts.pl został stworzony w duchu nowoczesnego rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy oferować niskich cen i wysokiej jakości. Stawiamy więc na kontakt z naszymi klientami. Dzięki czatowi i infolinii mogą skorzystać Państwo z pomocy naszych specjalistów. Wiemy, że skompletowanie zamówienia części samochodowych może być trudne. Nasi pracownicy z chęcią udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo, jeśli część, której Państwo poszukują, nie znajduje się na naszej stronie, postaramy się ją sprowadzić na zamówienie. Dla Państwa wygody oferujemy szybką wysyłkę, już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Nasz punkt sprzedaży mieszczący się w Olsztynie przy ulicy Wilczyńskiego 6c/31 zaprasza również po odbiór osobisty.