home
  1. Getparts
  2. PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK 750 ML JOTOSEPT
Wybierz samochód
Wczytywanie ...
Nic nie znaleziono.
Wczytywanie ...
  • Rok produkcji: od - do
Nic nie znaleziono .
Wczytywanie ...
  • od - do
    cm3 km kW Kod silnika:
Nic nie znaleziono.

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK 750 ML JOTOSEPT

Kod towaru:

CHE JOTOSEPT 750ML

39,00 39,00 brutto / SZT.
Produkt: done Dostępny
>5
24h
Wysyłka local_shipping
od 11,00 zł (Koszty wysyłki)

Opis produktu PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK 750 ML JOTOSEPT

JOTOSEPT jest płynem do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni o działaniu wirusobójczym do użytku powszechnego.

Pozwolenia na obrót nr: 0063/TP/2020

Sposób zastosowania. 

Nanieść na czystą i suchą skórę odpowiednią ilość płynu, potrzebną do zwilżenie całych dłoni (ok. 3ml). Płyn należy wcierać przez około 30 sekund. Nie należy spłukiwać.

Nanieść na powierzchnię. Po około 30 sekundach nadmiar płynu usunąć suchą ściereczką. 

Pierwsza pomoc i skutki uboczne: w przypadku długotrwałego kontaktu możliwe zaczerwienienie, wysuszenie lub pękanie skóry, łzawienie, podrażnienie. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. W kontakcie za skórą: nie dotyczy.

W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej.

Po narażeniu drogą oddechową: w przypadku objawów zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój.

W przypadku dostania do oczy: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnym szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Usuwanie: zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

Substancja czynna: etanol 56g/100g, propan-2ol 14g/100g.

W życiu codziennym w przestrzeni publicznej jak komunikacja miejska, kina, galerie handlowe, lokale gastronomiczne, toalety publiczne itp. jesteśmy narażeni na zakażenie poprzez kontakt z innymi osobami. Styczność z jakąkolwiek powierzchnią jak klamka, lada sklepowa, pieniądze powoduje dostanie się na nasze ręce nawet do 10 000 komórek drobnoustrojów. Pierwszą i podstawową formą ochrony jest higiena rąk. Jak podaje WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) ponad 70 % zakażeń jest spowodowanych nie myciem rąk.

W dobie panującej pandemii koronawirusa COVID-19 utrzymywanie rąk w czystości jest kluczowe dla nie rozprzestrzeniania wirusa. Mycie rąk mydłem tu nie wystarczy. Potrzebna jest dezynfekcja rąk jak i powierzchni, na których wirus może bytować. Skutecznym preparatem dezynfekującym jest JOTOSEPT. Jest to mieszanka alkoholów izopropylowego i etylowego w proporcjach optymalnych do dezynfekcji. Tylko zastosowany w odpowiedni sposób pozwala na skuteczną eliminację niechcianych wirusów. Środek należy stosować na czyste i suche ręce w odpowiedniej ilości. Wilgotne ręce rozcieńczają roztwór i zmniejszają jego skuteczność. Przez 30 sekund należy wcierać JOTOSEPT w dłonie. Po tym zabiegu nie należy spłukiwać rąk.